Z hostující hvězdy hlavní postavou

Před pár dny se objevila informace o tom, že Keyinan Lonsdale se jako Wally West objeví coby hostující hvězda v seriálu Legends of Tomorrow. Nyní byl jeho status hostující hvězdy změněn na hlavní postavu.

 

Legendy jsou chudší o pár členů, takže místa pro novou postavu je na Waverider víc než dost. Keyinan se poprvé objeví 19. února, tedy hned v první epizodě, se kterou se Legendy vrátí po vánoční pauze. O dvě epizody později se již zařadí mezi hlavní obsazení.

 

S Keiynanem jsme rádi spolupracovali v premiéře série – v epizodě jsme se dozvěděli, že mezi druhou a třetí sérií bojoval Wally s Natem v Central City proti zločinu. Takže když Wally opustil seriál The Flash poté, co se cítil trochu odloučený od své rodiny a týmu, věděli jsme, že perfektně zapadne do Legend,“ uvedl výkonný producent Phil Klemmer ve svém prohlášení.

 

Koneckonců, náš seriál je sbírkou nepravděpodobných hrdinů, kteří svou cestu začali zpochybňováním sebe samých a toho, kam patří jen proto, aby našli odpovědi, zatímco cestují napříč časem a zažívají zběsilá dobrodružství. Nejenomže se Wally West nyní vrací do společnosti starých přátel z vesmíru Arrow, bude bojovat po boku bývalého nepřítele Micka Roryho. Na konci této série Wally zjitsí, že Legendy mají jinou definici toho, co znamená být hrdina,“ pokračoval.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *