Postavy seriálu Titans

Brenton Thwaites jako Dick Grayson/Robin/Nightwing

Dick Grayson ovládá bojová umění, je akrobatem, policejním důstojníkem a vůdcem Titánů. Seriál vyzdvihne Dickovo úsilí dostat se z Batmanova stínu, což by mohlo naznačovat to, že uvidíme jeho přeměnu z Robina na Nightwinga, když seriál odstartuje.

 

Anna Diop jako Koriand’r/Starfire

Starfire je mimozemská princezna poslána do vyhnanství, která hledá útočiště na Zemi a přidá se k Titánům. Její mimozemské DNA jí umožňuje létat a manipulovat energií.

 

 

Teagan Croft jako Raven

Jako dcera mocného demonického lorda jménem Trigon, je Raven obdařena nesmírnou magickou schopností, která je poháněna jejími emocemi. Konflikt mezi Raven a jejím zvráceným otcem je součástí mnoha klasických příběhů s Titány, a tak se dá očekávat, že Trigon v seriálu dříve či později, sehraje významnou roli.

 

 

Alan Ritchson jako Hank Hall/Hawk

Hawk je mužskou polovinou superhrdinského dua Hawk a Dove. Tvrdohlavý rváč je obdařen nadlidskou silou a výdrží, stejně tak zuřivostí, která je často držena pod kontrolou jen díky uklidňujícímu vlivu jeho partnerky.

 

 

Minka Kelly jako Dawn Granger/Dove

Dove je Hawkovou partnerkou. Je mírumilovná a zdrženlivá tak jako je Hawk agresivní a zachmuřený. Dove je fyzicky zdatnou, strategickou bojovnicí, která bojuje pouze ve jménu míru.

 

 

Ryan Potter jako Garfield „Gar“ Logan/Beast Boy

Beast Boy se umí přeměnit na jakékoliv zvíře, které si vybere, a využívá jejich sílu v boji.

 

 

Lindsey Gort jako Amy Rohrbach

Policejní detektivka, které je jako partner přidělen Dick Grayson. Není pochyb, že bude mít pár otázek k tomu, do čeho je její nový partner zapojen, když není na dohled.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *