Titans (2018)

Seriál Titans je seriálovou adaptací komiksu Teen Titans, který v roce 2018 začne vysílat nová streamovací služba od DC Comics.

 

Titans, vytvořený Akivou Goldsmanem, Geoffem Johnsem a Gregem Berlanti, sleduje tým mladých superhrdinů vedených Dickem Graysonem/Nightwingem, bývalým Batmanovým chráněncem, dříve známým jako Robin.

 

Adaptace založená na DC komisech Teen Titans byla vyvíjena již v září 2014, pro stanici TNT, kdy se scénáře k pilotní epizodě ujali Akiva Goldsman a Marc Haimes. Pilot byl objednán v prosinci 2014, ale nikdy nebyl natočen, a stanice TNT v lednu 2016 oznámila, že od projektu dává ruce pryč. V roce 2017 bylo oznámeno, že seriál dostane šanci na nové streamovací službě od DC Comics, a pracovat na něm budou Goldsman, Johns a Berlanti. Do role Dicka Graysona byl v září téhož roku obsazen herec Brenton Thwaites (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta).

 

Kromě hlavní postavy – Dicka Graysona, byli oznámeni také další hrdinové – Raven, Starfire, Beast Boy, Dove a Hawk. K dispozici je také oficiální popis seriálu:

 

„Nový akční dramatický seriál sleduje skupinu mladých superhrdinů naverbovanou ze všech koutů DC vesmíru. V této akcí nabité novince se Dick Grayson vynoří ze stínu, aby se stal vůdcem neohrožené skupiny nových hrdinů, zahrnujících Starfire, Raven a mnoho dalších. Seriál prozkoumá a oslaví jeden z nejpopulárnějších komiksových týmů, který kdy vznikl.“

 

Seriál, nebo minimálně jeho první série, bude čítat 13. epizod.

 

A na závěr trocha historie z komiksů…

V DC komisech jsou Titans, známí také jako Teen Titans nebo New Teen Titans, skupinou dospívajících superhrdinů, jejímiž zakládajícími členy jsou Kid Flash (Wally West), Robin (Dick Grayson) a Aqualad (Garth).

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *