Záhadná postava s tváří Jessicy Parker Kennedy se znovu objeví ve Flashovi

Čtyř epizodní crossover „Crisis on Earth-X“ začal svatbou Barryho Allena a Iris Westové. Ještě předtím, než byl obřad přerušen, objevila se na něm záhadná dívka, a to mnohé vedlo k myšlence, že tímto hvězdným návštěvníkem může být potomek Barryho a Iris. Někteří si myslí, že by se mohlo jednat o Jenni Ognats, aka XS, vnučku Barryho a Iris, jiní si myslí, že se jedná o jejich dceru, Dawn.

 
Kdo je ona záhadná dívka zatím s jistotou nevíme, ale ať už je to jakkoli, v seriálu jsme ji neviděli naposledy.

 

Herečka Jessica Parker Kennedy v nedávném rozhovoru pro Bustle potvrdila, že její záhadná postava se znovu objeví na scéně a je možné, že se dočkáme nějakých odpovědí. V článku je také poznamenáno, že Jessica již natočila dvě epizody – jedna v Supergirl a druhá ve Flashovi – což znamená, že ji znovu uvidíme dříve než později.

 

Budu poblíž,“ naznačila Kennedy. „Znovu mě uvidíte a vše bude dávat větší smysl.“

 

V rozhovoru také prozradila, že je ve scénářích vedena jako „Záhadná dívka,“ a všechno bylo až doposud velmi tajemné.

 

Musela jsem být tajemná už předtím, pokud šlo o jiné role, ale nikdy to nebylo takové,“ řekla. „Je to opravdu těžké, protože o tom nemůžu mluvit dokonce ani na natáčení, takže chci nosit sluneční brýle kamkoliv jdu. Na natáčení se mě ostatní herci ptají, ‚Kdo jsi? O co tady jde? Koho hraješ?‘ A já na to musím odpovídat, ‚Nevím!‚“

 

Ať už je její role jakákoliv, producenti si Kennedy vybrali bez toho, aniž by musela na konkurz. Herečka to také popsala jako „skvělý koncept.“ Ačkoli nečetla fanouškovské teorie, je nadšená, že fanoušci hádají, koho by mohla hrát.

 

Flash se s novými epizodami vrací již 16. ledna.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *