Damien Darhk je zpět

Upozorňuji, že článek obsahuje spoilery z epizody „Return of the Mack.

 

Damien Darhk se vrátil!

 

Během úterní epizody se Legendy vydaly do Londýna roku 1879, kde objevily okultní skupinu vedenou Eleanor Darhkovou, přívrženkyní hlavního zloducha Malluse, který jí pomohl přivézt jejího otce, Damiena Darhka, zpět mezi živé.

 

Ačkoliv byl Damien Darhk členem Legie zkázy, jeho vzpomínky byly vymazány po událostech Doomworldu, aby nedošlo k porušení časové linie, ve které nakonec zemřel rukou Olivera Queena. Nicméně, jeho vzkříšení mu navrátilo vzpomínky, takže se z něj stala postava mnohem temnější a více ovládající magii, než jak jsme ho viděli v předchozí sérii. Ale také již není vázán na žádnou specifickou časovou linii, což znamená, že se Sáře otevřela vrátka.

 

Chce ho mrtvého,“ řekla Caity Lotz o muži, který zabil Sářinu sestru Laurel. „Pokud ho může zabít bez toho, aniž by všechno zničila, tak to udělá, ať to stojí cokoliv. Nebude se s ním muset víc potýkat, jakože se stále vrací a pronásleduje ji, takže jsem si jistá, že by to ráda jednou pro vždy ukončila.“

 

Teď, když pracuje pod Mallusem, je Damien Darhk mnohem impozantnějším nepřítelem. „Uvidíme ho pracovat v nové skupině, a musíme změnit způsob, jakým bojujeme,“ říká Maisie Richardson-Sellers. „S každým novým zloduchem musíme změnit způsob, jakým jako tým pracujeme, abychom ho přemohli. Takže si myslím, že ho uvidíme v novém světle, bude to vzrušující.

 

Damien Darhk je druhým mrtvým zloduchem, který byl v této sérii oživen. Prvním je Kuasa, která je vnučkou Amayi. Jak už bylo dříve oznámeno, zloduch z Flashe, gorila Grodd se v seriálu také objeví jako součást skupiny zloduchů řízených Mallusem, jejichž motivy jsou zahaleny tajemstvím.

 

Neznáme síly, se kterými bojujeme,“ říká Richardson-Sellers. „Sledujeme  tyhle divné věci napříč historií a snažíme se je dát dohromady a potom nám dojde, ‚No tak moment, je tady nějaký vzorec. Co všechny tyhle události spojuje?‘ Schopnosti všech zloduchů jsou tak kontrastní. Jsem opravdu zvědavá, jak budou spolupracovat jako tým, a je také vzrušující mít jako zloducha ženu, protože tohle jsme v seriálu ještě neměli. Změní to energii a dynamiku, zejména protože dva členové z našeho týmu mají totemy, které jsou spojeny s jedním z hlavních darebáků. To všechno mění, protože se navzájem nemůžou zabít. Už to není tak jednoduché.“

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *