John Noble propůjčí svůj hlas Legendám

Legendy budou čelit novému zloduchovi, který bude znít fanouškům seriálu Fringe povědomě. 

 

Server EW zveřejnil informaci o tom, že herec John Noble v Legendách propůjčí svůj hlas zloduchovi jménem Mallus, který je až doposud obklopen tajemstvím, ale poprvé ho uslyšíme již během dnešní/zítřejší epizody.

 

Je to velká mytologie této série a to, co dělá Malluse skvělým, v téhle fázi seriálu je, že momentálně je to pouze jméno,“ říká výkonný producent Marc Guggenheim. „Více se o něm dozvíte v 5. epizodě.

 

Tady je souhrn toho, co o něm zatím víme: Mallusův přisluhovač vzkřísil Kuasu a brzy přivede zpět také Damiena Darhka. Je tedy zjevné, že Mallus disponuje velkou mocí. Znamená to, že každý ze zloduchů, kterým kdy čelili, může být vzkříšen? „Teoreticky ano, ale nemyslím si, že máme v plánu vzkřísit ještě někoho dalšího,“ říká Guggenheim.

 

Ačkoli Noble – který se mimo jiné nedávno objevil také v seriálech Sleepy Hollow či Elementary – svůj hlas novému zloduchovi propůjčil, nutně to neznamená, že právě jeho tvář uvidíme ve chvíli, kdy bude Mallus odhalen. Něco podobného udělal seriál The Flash, ve kterém svůj hlas Zoomovi propůjčil Tony Todd, ale pod jeho maskou se skrýval Teddy Sears, zatímco ve 3. sérii Savitar promlouval hlasem Tobina Bella, avšak později se ukázalo, že ho hraje Grant Gustin.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *