Phil Klemmer mluví o 3. sérii Legends of Tomorrow

S Ripem, který vytvořil „Časový úřad,“ jsou Legendy v pokušení vrátit se zpět ke svým normálním současným životům?

 

Ano. Ve skutečnosti, svým způsobem, jsou nuceni, a vidíme jejich různé stupně úspěšnosti.

 

Myslím, že je bezpečné říci, že profesor Steine je jediný, který má spalující touhu zůstat, a je to docela ironie, protože on je ten, kdo vytvořil dítě, které neměl mít, ale teď, když ho má – Lily, kterou miluje jako skutečné dítě – chce být s ní a vynahradit si ztracený čas.

 

Vidíte tu krásnou symetrii. V pilotní epizodě byl Stein tím, kdo to chtěl nejvíc, protože to pro něj byla jedinečná šance na dobrodružství a vědecký průzkum. Samozřejmě se rozzlobil na Jaxe, když nechtěl jít a teď je s tím Jax smířený. Nechce se vrátit a být zase hloupým vysokoškolákem. Takže teď mají zcela odlišný pohled na věc. Samozřejmě víme, že musí zůstat spolu, už jen kvůli svým sdíleným nukleárním schopnostem. Stein umře, pokud s ním Jax nepůjde. Takže mezi nimi panuje napětí.

 

Co nám můžete říci o Amayině vnučce Kuase?

 

Osud Amayi není tak vymezený, jak jsme ho vytyčili ve 2. sérii, kdy to bylo celé o tom, že se musí vrátit zpátky do své doby. Je zřejmé, že tohle je podstatou jejího vztahu s Natem, nečeká je společná budoucnost, protože její budoucnost je již zapsána v historických knihách. Ve 3. sérii si uvědomí, že ničí osud není dobrý nebo špatný. Rodokmeny mají pokroucené větve ve snaze pochopit svůj původ.

 

Existuje šance, že uvidíme Mari?

 

Určitě jsme se o tom nesčetněkrát bavili. Není to kvůli nedostatku touhy.

 

 

Můžou se Black Siren a White Canary potkat?

 

Nevím. O tomhle příběhu jsme zatím nemluvili. Máme seznam plný postav, které musíme vidět. Nebyli jsme schopni dostat se k těm, které bychom rádi viděli.

 

Je si Sára vědoma toho, že se Black Siren ochomýtá kolem?

 

Tuhle otázku bych spíše položil Marcovi a scénáristům Arrowa. Bohužel se nestihneme ponořit tak hluboko do jejího příběhu předtím, než je vtažena zpět, ve stylu Kmotr III., do světa, kde je kapitánem cestování v čase.

 

Je nějaká šance, že by se mohli například Jonah Hex nebo Connor Hawke znovu objevit?

 

Ano. Určitě. Mám pocit, že kdybychom se vrátili na Divoký Západ…Tím mám na mysli, že jsme pro něho měli připravený příběh, kdy se Jonah Hex objeví v budoucnosti jako lovec odměn ve stylu Blade Runnera.

 

Viděl jste už komiks Hex?

 

Ano a je rozhodně na našem seznamu přání, stejně jako crossover s Constantinem. Nemůžeme nic slíbit, ale jak skvělé by to bylo?

 

Zejméne s Damienem Darhkem, který se objeví.

 

Ano! Budeme žít v jistém magickém světě okultní vědy. Předchozí série byla o více reálnějších zloduších. 3. série bude v mnohem temnějším nadpřirozeném duchu.

 

 

Co nám můžete prozradit o Snartově návratu?

 

Bude takovým opakem Snarta, jakého hrál v našem seriálu. Vymysleli jsme to tak, abychom ospravedlnili tuto jeho verzi, ale nechci to prozradit. Ale pro Micka Roryho to bude velmi traumatické, protože ve své hlavě verzi svého mrtvého partnera uctívá, takže to pro něj bude jako splněné přání, ale skutečnost, že nedostane tu verzi, kterou si uchovává v hlavě, je velmi znepokojující. Rory udělal velký prokrok, ale určitě není připravený nazývat sám sebe hrdinou.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *