Podle Katie Cassidy v 6. sérii uvidíme příběh Black Siren.

Tým netušil, jak zareagovat na to, že se na scéně objevila Black Siren, a 6. série prozkoumá, co ji přeměnilo na záporáka.

 

Black Siren je verze Laurel Lance ze Země 2, a jak Katie Cassidy odhalila na Comic Conu v San Diegu, v následujících měsících nám bude odhaleno více z její minulosti.

 

„Myslím si, že čím více se dozvíme o tom, jaký je její příběh a jaký byl její vztah s Oliverem, nakonec to bude dávat smysl a nemusí to z ní nutně dělat špatného člověka. Možná si řeknete, že to dává smysl. Ano, myslím si, že se dozvíme více.“

 

Cassidy také věří, že existuje šance, že by se mohla stát více než jak záporákem, tím, že fanouškům dají něco, s čím se mohou ztotožnit.

 

Ano, myslím si, že pro ni existuje šance na vykoupení. Myslím si, že se najdou lidé, kteří porozumí, jakmile se jednou dozvíme, čím si prošla, proč je taková jaká je. Myslím si, že lidé budou schopni se do ní vcítit, budou s ní soucítit. Myslím si, že existuje šance, jak ji opravdu pomoci vrátit se k tomu, kým v jádru je a možná nebýt tak šílená a mít i dobrou stránku.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *