Barry Allen se vrátí jako úplně jiný člověk

Není překvapením, že až se Flash na podzim vrátí s novými epizodami, Barrymu Allenovi se podaří dostat ze Zdroje rychlosti. Ale když se to stane, vrátí se jako zcela jiný člověk.

 

Ve finále 3. série se Barry obětoval, aby Central City zachránil před bouří tím, že odešel do Zdroje rychlosti. Až se seriál vrátí, bude to již šest měsíců, co je pryč a Samuroidrobotický samurajský válečník z komiksů – ohrožuje Central City, a nutí tak tým Flash co nejrychleji dostat Barryho ze Zdroje rychlosti. Nicméně, nemusí se jim líbit, co najdou.

 

 

Vidím to tak, že čas je nelineární a ve Zdroji rychlosti se vše děje najednou,“ říká Grant Gustin serveru EW. „V některých ohledech zažil probuzení a znovuzrození. Naše první epizoda se jmenuje ‚Znovuzrozený,‘ a znamená to znovuzrození pro Barryho, ale je svým způsobem tak trochu bez ladu a skladu, protože toho zažil za těch šest měsíců až přiliš, i když pro něj to byla věčnost. Když ho poprvé vidíme, není to Barry.

 

Ačkoli, Barry není jediný, kdo se změnil. Během doby, kdy byl pryč, převzala Iris vedení týmu Flash, ale rozhodně se stále vyrovnává s Barryho nepřítomností. „Zcela zjevně plánovali svatbu,“ říká Candice Patton. „Porazili Savitara a mysleli si, že budou žít šťastně až do smrti, ale Barry se na poslední chvíli rozhodl odejít do Zdroje rychlosti, takže je to pro ni těžké. Rozhodla se být silná, jak to jen jde. Barry jí řekl, aby se pohnula dál, byla silná a přesně to dělá. Když 4. série začne, je Iris vůdcem, šéfem, dohlíží na tým Flash, zatímco je Barry pryč, což je pro ni skvělá nová role.

 

Nicméně, nečekejte, že se vztah Barryho a Iris vrátí do starých kolejí, jakmile bude Barry volný. „Budou se potýkat s otázkou důvěry,“ říká Patton. „Barry odešel a ani se jí nezeptal, vůbec to s ní neprobral. Prostě se vždycky pro něco rozhodne, pak přijde a doufá, že s tím nikdo nebude mít problém. Opravdu na svém vztahu budou muset zapracovat, než se vezmou. Je tu práce, která musí být hotová předtím, než jeden druhému na prst navléknou prstýnek.“

 

 

Flash se s novou sérií vrací 10. října 2017.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *