Candice Patton pro magazín Vulkan

Herečka Candice Patton nafotila nový photoshoot pro dubnové číslo magazínu Vulkan, kterému tak společně s tím poskytla také krátký rozhovor. Pokud Vás zajímá, co Candice dělá hned poté, co skončí natáčení celé série Flashe nebo co říká o svých fanoušcích a postavě Iris West, čtěte dál.

O kom z celebrit bys řekla, že je tvým nejlepším přítelem?
V mé hlavě je to Chrissy Teigen. Je směsicí správného množství humoru a zábavy spojené s „Nezahrávej si se mnou.“

Na instagramu máš téměř milión lidí, kteří tě sledují, musíš se nějakým způsobem cenzurovat? Pokud ano, proč?
Určitě. Chci se cenzurovat z několika důvodů. Za prvé, jsem poměrně soukromá osoba. A za druhé, myslím si, že spousta věcí může být prostřednictvím sociálních médií zneužita. Lidé dělají spoustu závěrů bez toho, aniž by Vás skutečně znali. Takže se snažím udržet to docela jednoduché.

Jakou nejpodivnější věc ti kdy tvůj fanoušek řekl?
Upřímně, mí fanoušci jsou skvělí! Jsem si jistá, že jsem obdržela nějaké podivné tweety a maily, ale většinou se nad tím jen zasměju a zapomenu na to. Většina z toho, co tyhle dny od fanoušků dostávám, se týká toho, že mě žádají, abych poprosila producenty, ať mou postavu v seriálu nezabijí. Většinou je to srdečné a jsem za to opravdu vděčná.

Iris West hraješ již tři série. Jaký moment myslíš, že jí definoval?
Myslím, že se to stalo v téhle sérii. Vidíme, že je opravdu součástí příběhu. Vidíme, jak důležitá je pro Flashe a jeho příběh jako supehrdiny. Začínáme vidět její smysl a upřímně, mám pocit, že je toho spousta, co ještě musíme odhalit.

Co ti na hraní Iris a na tom, že jsi součástí obsazení seriálu, přináší největší radost?
Především to, kolik mladých dívek se ztotožňuje s Iris a se seriálem obecně. Někdy pracujeme tolik, že je až příliš snadné zapomenout na to, jaký dopad seriál má. Je úžasné, kolik filmů, televizních seriálů a postav s lidmi dokáže tak hluboce souznít. Je to krásná a mocná věc.

Vynořují se nějaké pochybnosti, když hraješ jednu postavu po delší dobu?
Iris je radost hrát, ale myslím si, že všechno, co děláte dlouhou dobu Vás přiměje k tomu, že chcete něco udělat jiným a novým způsobem. Zatímco se v žádném případě v nejbližší době s Iris nechci rozloučit, myslím si, že by mě kreativně naplňovalo zkusit i jiné věci, kdybych si na ně našla čas.

Kdo je v tuhle chvíli tvým nejoblíbenějším režisérem a proč?
Barry Jenkins. Jsem jednou z mnoha, která si zamilovala jeho práci na filmu „Moonlight.“ Je to krásný příběh.

Natáčení seriálu The Flash ti zabere 9 měsíců v roce. Co děláš jako první, když natáčení skončí?
Okamžitě naskočím do letadla a letím zpět domů do Los Angeles nebo Texasu. Jsem pryč hrozně dlouhou dobu a tak mi chybí domov. A chybí mi dobré mexické jídlo.

Jaká nejtrapnější věc se ti kdy stala během konkurzu?
Ani nevím. Nemyslím si, že se mi někdy stalo něco příliš trapného. Nebo jsem na to možná raději zapomněla. Rozhodně zapomínám věty, konkurzy jsou vždycky trochu trapné i když jde všechno tak, jak má.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *